01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Міграційна служба інформує: Оформлення та отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон

З якого віку можна оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон?

Кожен громадянин України має право на отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Такий паспорт може бути оформлений з народження.

З якого віку неповнолітня особа може особисто звернутись стосовно видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон?

Неповнолітня особа, яка досягла шістнадцятирічного віку, може особисто звернутись стосовно оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Як підтверджується громадянство України неповнолітньої особи, на ім’я якої оформлюється паспорт громадянина України для виїзду за кордон, якщо один із її батьків не є громадянином України?

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що підтверджує громадянство України особи, на ім’я якої він оформлений. Факт прийняття щодо неповнолітньої дитини рішення про встановлення належності до громадянства України, прийняття до громадянства України або оформлення набуття громадянства України підтверджує довідка про реєстрацію особи громадянином України, яка подається для одержання документів, що підтверджують громадянство України.

 

Як бути у разі оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон особі, яка не досягла шістнадцятирічного віку та проживає з одним із батьків, а місцезнаходження другого з батьків невідоме?

У разі оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон такій особі необхідно подати оригінал або засвідчену в установленому порядку копію одного з таких документів: свідоцтва про смерть другого з батьків;

рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;

рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;

рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

довідки про реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету; оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.

 

                                                                          Прес-служба ДМС України 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Міграційна служба інформує: Оформлення та отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору