Звертаємо увагу буковинців, що у зв’язку з проведенням другого туру виборів Президента України в усіх територіальних підрозділах УДМС у Чернівецькій області в суботу 20 квітня та неділю 21 квітня від 09.00 до 18.00 чергуватимуть працівники, які надають послугу з видачі раніше оформленого паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.

В Управлінні ДМС у Чернівецькій області по вул. Шептицького, 25, м. Чернівці в зазначені дні від 09.00 до 18.00 можна буде отримати консультацію фахівців щодо оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.

Запрошуємо буковинців, котрі раніше вже подали документи на оформлення паспорта громадянина України, звертатися до тер-підрозділів за місцем реєстрації проживання для своєчасного отримання паспортного документа.

Управління ДМС у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - 20 та 21 квітня можна буде отримати паспорт у вигляді ID-картки в усіх підрозділах УДМС у Чернівецькій області.