Глибоцьким  РВ УДМС у Чернівецькій області у взаємодії з Глибоцьким відділенням поліції Сторожинецького відділу ГУНП в Чернівецькій області, Глибоцьким МРВ УСБУ в Чернівецькій області, відділом прикордонної служби «Порубне» Чернівецького прикордонного загону з 16.03.2019 року по 30.05.2019 року на території району проводяться  практичні профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства України в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант»».

Зокрема, з урахуванням особливостей району відпрацьовано питання взаємодії, визначено спільні заходи які необхідно провести під час заходів, проведено аналіз наявної інформації щодо можливих місць перебування, проживання, роботи нелегальних мігрантів та інших категорій іноземців, що порушують порядок перебування в Україні.

Станом на 10.04.2019 року було виявлено 14 порушників міграційного законодавства України, яких притягнуто до адміністративної відповідальності, а саме :

- за ч.1 ст.203 КУпАП – 7 осіб (громадяни Румунії – 2, громадян Молдова -1, громадян Російської Федерації -1, громадян Польщі-1, громадян США -1, громадян Італії-1);

- за ст.205 КУпАП – 5 громадян України;

- за ст. 206 КУпАП- 2 громадян України

- виявлено 5-х нелегальних  мігрантів;

- скорочено строк перебування в Україні -10-м іноземним громадянам;

- накладено штрафів на суму 24140 грн., всі штрафи стягнуто в повному обсязі.

Глибоцький РВ УДМС у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибочині проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».