Глава держави підписав Указ №94/2016 «Про відзначення 20-ї річниці Конституції України» з метою належного відзначення в 2016 році річниці Конституції України та сприяння консолідації суспільства навколо ідеї проведення конституційної реформи.

Президент постановив утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 20-ї річниці Конституції України та затвердити до 15 квітня 2016 року план відповідних заходів.

Указом визначено низку доручень органам виконавчої влади щодо проведення урочистостей з нагоди 20-ї річниці Конституції України та інформаційно-просвітницьких і патріотично-виховних заходів.

Глава держави запропонував Верховній Раді України провести урочисте засідання, присвячене 20-й річниці Конституції України, за участю членів Кабінету Міністрів України, представників Національної академії наук України, Конституційної Комісії, інституцій громадянського суспільства.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Президент підписав указ «Про відзначення 20-ї річниці конституції України».