Протягом першого місяця роботи Міграційним Чат-ботом скористалися 10 тисяч осіб. Сервіс запроваджено 12 березня у популярних месенжерах - Telegram та Viber.

Найпопулярнішою послугою сервісу є відстежування стану оформлення біометричних документів. майже 2 тисячі документів відстежувалися Чат-ботом в автоматичному режимі протягом цього часу і з них близько 1500 громадян вже отримали повідомлення про готовність документа та запрошення його отримати. Також популярними серед громадян є консультації з питань оформлення біометричних документів для громадян України та іноземців та використання офіційних електронних сервісів міграційної служби.

Серед найголовніших переваг нового сервісу міграційної служби - простота використання та доступність Чат-боту для всіх категорій громадян, адже для користування послугою достатньо мати будь-який смартфон із встановленим месенжером. Знайти Чат-бота у месенжері можна або за прямим посиланням, або засканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Зображення QR-кодів з посиланнями на сервіс є у всіх підрозділах міграційної служби.

Робота автоматичного консультанта має суттєво розвантажити гарячі лінії управлінь міграційної служби, оскільки Чат-бот «знає» відповіді на запитання, які задають громадяни у більшості випадків, коли телефонують на гарячі лінії ДМС.

Прес-служба ДМС України

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Міграційний Чат-бот за місяць проконсультував 10 тисяч громадян.