16 квітня Глибоцький район відвідали віце-прем'єр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, заступник міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, народний депутат Верховної ради України Григорій Тіміш, Народний депутат Верховної ради України Владислав Севрюков, в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець,заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Мирослав Заячук, заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Надія Періус, перший заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць, директор Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук, генеральний директор СТзОВ «Надія» Василь Бічер, заступник начальника управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації Інна Цуркан.

В рамках робочої поїздки посадовці оглянули новозбудований корпус Валякузминського ДНЗ Волоківської ОТГ.

Геннадій Зубко зазначив, що новий освітній простір - енергоефективний, яскравий та комфортний, наддасть можливість жителям громади відчути на собі всі позитивні зміни та отримувати по-максимуму якісні послуги. Це - кінцева мета реформи.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоцький район відвідали поважні гості.