Дорогі жителі та гості Глибоччини!
Щиро вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим!
Із нетерпінням, надією і вірою в чудо, ми всі очікуємо чарівної та величної ночі перед Великоднем, коли після буденної суєти свята Великодня ніч осяється мільйонами трепетних свічок і разом з церковним передзвоном буде лунати в усі віки величне та всіма очікуване - «Христос Воскрес!» «Воістину воскрес!».
Великдень уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення, наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань. Кожен знаходить у цьому святі особливий зміст, співставляючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю.
Нехай у цей Великий День душа повниться відчуттям абсолютного щастя, чистої радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у вашому серці найсвітлішою надією. Кожна ваша молитва нехай єднає вас з відкритим Великоднім небом і повертається пречистим Господнім благословенням. Злагоди, достатку, віри і щирої любові вам та вашим родинам.
Всіх земних Вам благ!
Христос Воскрес!

З повагою перший заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання першого заступника голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця зі святом Воскресіння Христового.