02 травня, заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Ілля Лопуляк провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 75-ї річниці вигнання нацистів з України.
У ході засідання обговорено питання проведення урочистостей, зокрема покладання вінків і квітів до пам’ятників загиблим воїнам, проведення у храмах району поминальних панахид за полеглими у роки Другої світової війни. За результатами оргкомітету прийнято рішення провести 9 травня о 10.00 мітинг-реквієм та спільну молебень біля пам’ятника Воїнам-визволителям Другої світової війни.

До Дня Перемоги в загальноосвітніх навчальних закладах та бібліотечних установах району заплановано провести тематичні уроки, тематичні виховні години, виставки. Напередодні державних свят буде проведено благоустрій територій, що прилягають до пам’ятників, обелісків, меморіалів воїнам – визволителям, місць поховань учасників Другої світової війни в населених пунктах району. Також заплановано відвідування ветеранів Великої Вітчизняної війни за місцем проживання, надання їм необхідної допомоги.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччині розпочала підготовку до відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги у Другій світовій війні.