03 травня, в залі районної ради відбулась XXIIІ сесія Глибоцької районної ради VII скликання. Участь у засіданні сесії взяли голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, заступник голови РДА Ілля Лопуляк, керівник апарату РДА Валентина Безверхня, голови ОТГ, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організацій та установ району.
Виступаючи перед депутатами, Георгій Васильович зазначив: «Глибоцький район посідає одне з передових місць у формуванні ефективної, конкурентоспроможної економіки регіону. За оцінкою соціально-економічного розвитку районних державних адміністрацій Чернівецької області за 2018 рік Глибоцький район посів перше рейтингове місце».
На порядок денний винесено ряд питань:
- Про звіт голови Глибоцької районної державної адміністрації про соціально-економічний і культурний розвиток району за 2018 рік.
- Про затвердження розпоряджень голови РДА.
- Про внесення змін до рішення районної ради № 123-27/18 від 21.12.2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
- Про затвердження «Комплексної програми розвитку освітньої галузі Глибоцького районну на 2019-2023 роки».

- Про затвердження комплексної Програми реалізації державної політики з питань профілактики насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у Глибоцькому районі на 2019-2021 роки.
- Про затвердження «Комплексної програми покращення умов обслуговування платників податків в Глибоцькому районі та як результат – збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів на 2019-2023 роки».
- Про затвердження Районної програми поводження з твердими побутовими відходами на 2019-2022 роки.
- Про затвердження Програми охорони та раціонального використання земель у Глибоцькому районі на 2019-2020 роки.
- Про внесення змін та доповнень до «Районної програми реформування житлово-комунального господарства Глибоцького району на 2015-2019 роки», затвердженої рішенням районної ради №157-33/14 від 18.12.2014 року.
- Про внесення змін до «Програми розвитку архівної справи в Глибоцькому районі на 2019-2022 роки», затвердженої рішенням районної ради від 07 грудня 2018 року № 100-26/18.
- Про затвердження в новій редакції Регламенту Глибоцької районної ради VII скликання.
- Про безоплатну передачу основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів з балансу районної ради.
- Про прийняття на депоноване зберігання кадрових документів.
- Про внесення змін до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на право укладання договорів оренди майна.
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій прозвітував перед депутатами районної ради про соціально-економічний та культурний розвиток району за 2018 рік.