Віталій Коломієць провів засідання організаційного комітету

Сьогодні, 07 травня, перший заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.
Членами організаційного комітету напрацьовано певні заходи, які проводитимуться у загальноосвітніх навчальних закладах району та закладах культури протягом травня: тематичні виставки та уроки пам’яті, засідання круглих столів, виставки документів та архівних матеріалів періоду Другої світової війни, зустрічі та відвідування ветеранів війни та дітей війни.
Організовуватимуться мітинги, покладання квітів та вінків до пам’ятників та пам’ятних знаків, поховань загиблих воїнів в населених пунктах району.

Напередодні свята керівники району відвідають ветеранів Другої світової війни, аби особисто привітати їх зі святом.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Віталій Коломієць провів засідання організаційного комітету.