7 травня, у селі Чагор Глибоцького району відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини.  Участь в заході взяли в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, народний депутат України Григорій Тіміш, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, представники відповідальних структурних підрозділів ОДА.

Георгій Придій привітав громаду з цією подією, зазначивши, що місцеві мешканці зможуть отримувати якісну медичну допомогу, адже нове приміщення лікарської амбулаторії відповідає всім сучасним вимогам, що дасть можливість значно покращити як надання допомоги, так і проведення профілактичних заходів.

Лікарську допомогу надають 3 лікарів,  яким допомагають 5 середніх медичних працівників, водій та молодший медпрацівник. У мед закладі  працюють кваліфіковані спеціалісти, які зарекомендували себе як досвідчені,  віддані своїй справі  професіонали.

Радіус обслуговування амбулаторії - 6 км. Амбулаторія забезпечена транспортним засобом марки Fiat Doblo. У закладі розгорнуто 9 ліжок  денного стаціонару,  зокрема 3 дитячих, 6 дорослих, на яких проліковано в 2018 році 186 дітей та 495 дорослих.

Всього сімейні лікарі надали медичних послуг понад 18 тисячам громадян.

Замовником будівництва даного закладу є управління капітального будівництва обласної державної адміністрації. Підрядником -  СТзОВ «Надія» (директор - Василь Бічер).

Загальна кошторисна вартість – 10 241,645 тис. гривень.

Фінансування даного будівництва здійснювалось на умовах спів фінансування за рахунок коштів  державного бюджету та місцевого бюджету Чагорської сільської ради.

Будівництво лікарської амбулаторії розпочалося в минулому році врамках виконання Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», ініційованого Президентом України.

У новозбудованому приміщенні, оснащеному сучасним обладнанням,  створено всі умови для надання якісних медичних послуг населенню села Чагор. Кожен лікар має свій робочий кабінет та повний пакет оснащення для надання допомоги хворим
Наявні кімнати матері і дитини та кабінет щеплень, для людей з особливими потребами облаштовано пандус.Також було придбано службовий автомобіль.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У селі Чагор відкрили новозбудовану лікарську амбулаторію.