З кожним роком все менше залишається серед живих ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій.

У кожного з них своя доля, та об’єднує їх одне – стійкість духу і прагнення бачити свою Батьківщину вільною і незалежною. За це вони боролись більше 70 років тому, але пам’ять про ті далекі події настільки яскрава, ніби це все було нещодавно.

8 травня, в День пам’яті та примирення, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук та голова Глибоцької районної ради ветеранів Сільвіян Бойко відвідали ветеранів Другої світової війни.

Георгій Васильович привітав ветеранів зі святом, побажав їм міцного здоров’я, життєвої енергії та затишку, а також вручив матеріальну допомогу. Спілкуючись з ветеранами голова райдержадміністрації цікавився їх здоров’ям та проблемами. А вони у свою чергу ділилися спогадами про воєнні роки та дякували керівнику району за увагу і турботу.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав ветеранів Другої світової війни.