День Перемоги – це найбільше, найдорожче серцю кожного із нас світле свято. Воно не підвладне часу. Ми знову згадуємо тих героїв,  хто ціною свого життя наближував цей день. Людська пам’ять про війну, наших визволителів вічна, як вічне життя на землі.

9 травня, в селищному парку смт Глибока, відбувся урочистий мітинг присвячений Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці перемоги над нацизмом у Європі. Захід розпочався з поминальної панахиди за всіх, чиї життя забрала війна. Привітати присутніх завітали голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк, ветеранів Другої світової війни,  учнів шкіл, трудових колективів, організацій, установ, підприємств району та громадськості.

Вшановуючи світлу пам’ять загиблих на фронтах Другої світової війни, було покладено гірлянду слави, вінки та квіти до пам’ятника воїнам-визволителям Другої світової війни.

З привітальною промовою до учасників мітингу звернувся голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, який зазначив: «Для українського народу Перемога над нацизмом у Європі має величезне значення, адже воєнні дії Другої світової війни двічі вогняним смерчем прокотилися територією нашої держави. Сьогоднішнє свято – це свято пам'яті за загиблими та вдячності живим. Ми маємо про це знати та пам’ятати. Адже події тих років - це пам’ять, яка живе у наших серцях. Для того, щоб будувати своє майбутнє, ми повинні знати та шанувати своє минуле, сприймати його таким, яким воно є: без фальші та перебільшень». Ветеранам Другої світової війни керівник району побажав міцного здоров’я та довголіття, щоб кожен новий день приносив  радість і щастя, а всім присутнім - миру та благополуччя  на рідній землі.

Для усіх учасників мітингу прозвучали пісні у виконанні народного аматорського хору працівників культури, Софії Верхоляк та Надії Заболотнюк.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччина відзначила 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.