На Глибочині проведено заходи з широкого інформування громадськості

Працівниками Глибоцького РВ УДМС у Чернівецькій області було проведено заходи з широкого інформування громадськості з питань роз’яснення законодавства України що стосується протидії нелегальній міграції на території району, а саме:  в Сторожинецькій місцевій прокуратурі, Глибоцькому  відділенні Сторожинецького ВП ГУНП у Чернівецькій області,  Глибоцькій селищній об’єднаній територіальній громаді. В ході проведення заходів  були підняті питання щодо наслідків порушення іноземцями та особами без громадянства законодавства України з питань перебування, працевлаштування, здійснення підприємницької діяльності; основних правил перебування іноземців в Україні, в тому числі за умовами безвізового режиму; спільній діяльності міграційної служби та правоохоронних органів з протидії нелегальній міграції, спрямованій в першу чергу на захист суспільства.

Глибоцький РВ УДМС у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибочині проведено заходи з широкого інформування громадськості.