Георгій Придій привітав працівників Глибоцького ВУЖКГ з професійним святом

Напередодні професійного свята працівників житлово – комунального господарства та побутового обслуговування населення, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій привітав працівників Глибоцького виробничого управління житлово-комунального господарства з професійним святом.

«Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства. Працівники комунальних підприємств піклуються, щоб у наших домівках була вода, щоб тішили око прибрані вулиці. Адже саме від професіоналізму і відповідальності людей, які працюють в цій галузі, багато в чому залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини. Зичу всім наполегливості та успіхів у добрих починаннях і втішних результатів від них, а ще – добробуту в родинах та щасливої особистої долі» - зазначив Георгій Васильович.

За сумлінну працю, добросовісне відношення до роботи та з нагоди професійного свята  кращих працівників галузі нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій привітав працівників Глибоцького ВУЖКГ з професійним святом.