18 березня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів засідання організаційного комітету з підготовки та вшанування 75-ї   річниці розстрілу мирних жителів в урочищі Варниця поблизу села Біла Криниця. В ході засідання оргкомітету обговорили попередній план заходів.

Вислухавши пропозиції присутніх, Георгій Васильович скоординував дії відповідальних за святкування та дав доручення членам оргкомітету ретельно опрацювати заплановані заходи, щоб на наступному засіданні, яке відбудеться 25 березня,  були узгоджені всі моменти для проведення даного заходу на належному рівні.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів засідання організаційного комітету з нагоди вшанування 75-ї річниці розстрілу мирних жителів в урочищі Варниця.