Георгій Придій провів робочу зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи

18 березня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій за участі голови районної ради провів робочу нараду з головою Глибоцької районної громадської організації Чорнобильців Глибоччини Василем Колотило та ліквідатором Чорнобильської катастрофи Володимиром Григорчуком, де обговорено заходи, пов’язані з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Георгій Васильович зазначив, що сьогодні, як ніколи, є потреба в згуртованості та спільній діяльності влади і громадських організацій. Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – вразлива категорія людей, які, потребують уваги, підтримки, налагодження тісної співпраці з органами районної влади задля максимально оперативного та ефективного задоволення соціальних, медичних, гуманітарних, економічних та інших потреб ліквідаторів та їх родин.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів робочу зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи.