Шановні працівники житлово-комунальної сфери прийміть щирі привітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівника житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!

Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів ще не прокинулась, та часто не помітна, але без Вашої турботи неможливо уявити життя людей.

Працівники галузі невтомно піклуються, щоб у кожній оселі завжди була вода, комфорт та безпека. Ви підтримуєте порядок у парках і скверах, вулицях і дорогах, дворах і під’їздах та покращуєте благоустрій нашого селища.

Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення стабільно забезпечується водою, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян. Від вашого професіоналізму і сумлінно ті залежить загальний соціальний настрій суспільства.

За специфікою роботи багато хто з Вас зустріне цей святковий день на своєму робочому місці. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, здійснення всіх життєвих планів і сподівань та нових професійних здобутків у нелегкій, але такій потрібній людям справі!

З повагою голова райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.