Георій Придій привітав учасників конкурсу «Знавці Біблії»

21 березня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій взяв участь у презентації конкурсу «Знавці Біблії» у Глибоцькому районі серед учнів навчальних закладів. Даний захід спрямований  на пробудження у людей інтересу до вивчення Божого слова, яке дає відповіді на життєві питання, веде до духовного розвитку людини і допомагає зрозуміти сенс свого існування в набутті спасіння.

З вітальним словом до присутніх звернувся Георгій Васильович, який зазначив, що сьогодні дуже актуальне питання духовності українського народу. Час показує, що єднання і духовність повинні бути поживним джерелом нації. Ми повинні жити за законами честі, добра, моралі. Саме Біблія вчить нас цьому.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георій Придій привітав учасників конкурсу «Знавці Біблії».