На Буковині СБУ попередила контрабанду цигарок

У Чернівецькій області Служба безпеки України спільно з ДФС у складі міжвідомчої групи затримали  мікроавтобус, у якому незаконно перевозили майже 39 тисяч пачок цигарок відомої торгової марки.

Автомобіль, що рухався в напрямку україно-румунського кордону, правоохоронці затримали в селищі Берегомет Вижницького району. Під час огляду транспортного засобу було виявлено 77 ящиків цигарок  та затримано одну особу, імовірно причетну до протиправної діяльності, пов’язаної з переміщенням підакцизних товарів.

За цим фактом проводяться слідчо-оперативні заходи щодо встановлення усіх деталей правопорушення. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України.

Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Буковині СБУ попередила контрабанду цигарок.