01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Перший Всеукраїнський форум «Облік нафтопродуктів 2016» Реформа податкового законодавства України

14 квітня 2016 року в Києві відбудеться Перший Всеукраїнський Форум «Облік нафтопродуктів 2016» для власників, керівників та інших представників ринку нафтопродуктів, підприємств аграрного сектору, промисловості, представників державних органів влади та комунально-побутового сектору всіх форм власності.

Тема - «Інновації у методах обліку та оподаткування нафтопродуктів в світлі реформи податкового законодавства України».

Мета - роз’яснення учасникам суті та змісту реформи податкового законодавства в частині введення акцизних накладних на пальне, особливостей електронного адміністрування реалізації пального, роз’яснення законних дій КМДА по демонтажу газових заправок та ознайомлення з планом розвитку транспортної інфраструктури міста.

Очікується, що форум допоможе зрозуміти відвідувачам основні моменти ведення бухгалтерського та податкового обліку нафтопродуктів, запроваджувати на власних підприємствах нововведення податкового законодавства, що сприятиме збільшенню підтримки представниками бізнесу податкової реформи.

 

Захід відбудеться за адресою: готель «Ramada Encore Kiev», Столичне шосе, 103, м. Київ. Початок - 14 квітня о 09.00 год.

Форум відбувається за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Під час форуму експерти податкового законодавства України та ринку нафтопродуктів представлять власникам та керівникам підприємств торгівлі нафтопродуктами презентації щодо: огляду балансу оптового ринку нафтопродуктів в Україні у 2015 році та прогноз на 2016 рік; основних правил введення електронного адміністрування реалізації пального та очікуваних наслідків реформи; ключових моментів ведення внутрішньої документації з бухгалтерського обліку нафтопродуктів; особливостей списання нафтопродуктів на статті затрат; світових тенденцій віддаленого моніторингу і організації логістики нафтопродуктів; нових технологій та особливостей вимірів кількості, маси та об’єму нафтопродуктів; роз’яснення законних дій КМДА по демонтажу газових заправок та ознайомлення з планом розвитку транспортної інфраструктури міста; безпеки автозаправних комплексів та запобіганню розкрадання нафтопродуктів; очікуваного впливу реформи податкового законодавства на ринок нафтопродуктів України.

Всі учасники форуму отримають спеціально підготовані друковані матеріали щодо: впровадження внутрішньої документації з обліку нафтопродуктів, а також приклади заповнення документів внутрішнього обліку; відмінностей в бухгалтерському та податковому обліку нафтопродуктів; правил вимірів основних параметрів нафтопродуктів; технології приймання, зберігання відпуску нафтопродуктів та багато інших корисних бонусів.

 

Додаткова інформація розміщена на офіційному сайті заходу - www.oilforum.com.ua

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Перший Всеукраїнський форум «Облік нафтопродуктів 2016» Реформа податкового законодавства України.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору