ОЛЕКСАНДР ФИЩУК ПРОВІВ НАРАДУ З ГОЛОВАМИ РАЙОННИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ

22 березня голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук провів нараду з головами районних державних адміністрацій та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, на якій було обговорено актуальні питання життєдіяльності області. Участь в роботі даної наради взяв голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій.

Зокрема, порушено питання щодо стану реалізації інфраструктурних проектів краю за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Також йшлося про відбір громадян на військову службу за контрактом, детінізацію економічних процесів в Україні.

Олександр Фищук акцентував увагу на необхідності вирішення проблемних питань стосовно співпраці об'єднаних територіальних громад із районною виконавчою та представницькою гілками влади, особливо в бюджетних відносинах, в питаннях забезпечення якісною освітою та медичними послугами.

Напередодні Великодніх свят очільник краю нагадав присутнім про обов'язок забезпечити чистоту та благоустрій території області в рамках проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів області.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - ОЛЕКСАНДР ФИЩУК ПРОВІВ НАРАДУ З ГОЛОВАМИ РАЙОННИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ.