Обговорено питання ремонту автомобільних доріг району

23 березня голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій за участі голови районної ради Петра Панчука провів робочу зустріч з народним депутатом України Григорієм Тімішом та начальником Служби автомобільних доріг в Чернівецькій області Ігорем Гахом. Обговорено питання ремонту автомобільних доріг  та можливі джерела фінансування.

Окрім цього, напрацьовано план заходів, спрямованих на забезпечення та врегулювання проблемних питань, пов’язаних з проведенням ремонтних робіт на автомобільних дорогах у селах Тарашани, Привороки, Станівці, Поляна, Турятка, а також в напрямках Димка-Михайлівка, Сучевени-Купка.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Обговорено питання ремонту автомобільних доріг району.