14 березня п.р. набуло чинності розпорядження Кабінету Міністрів України № 171-р « Про припинення надання адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців деякими органами державної реєстрації, утвореними Міністерством юстиції України» відповідно до якого державними реєстраторами органів юстиції, що діяли на території Глибоцького  району  припинено виконання повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та ї обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

Грунтуючись на принципі безперервності під час виконання завдань з децентралізації при РДА створено сектор з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який продовжив виконання функцій реєстраційної служби у відповідних напрямках.

На сьогоднішній день державна реєстрація права власності  та інших речових прав, проводиться незалежно від місцезнаходження нерухомого майна, а державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – незалежно від їх місцезнаходження чи місця проживання.

Крім того державну реєстрацію речових прав  на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців здійснюють нотаріуси та акредитовані Міністерством юстиції України суб’єкти (комунальні підприємства тощо).

Також державні реєстратори з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців працюють при Глибоцькій селищній раді Глибоцької об’єднаної територіальної громади та при Чагорській сільській раді. В подальшому й інші сільські ради Глибоцького району планують ввести посади державних реєстраторів.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Новації у законодавстві про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.