На Глибоччині розпочалися весняно-польові роботи

В цьому році весна прийшла до нас несподівано рано, однак це  не застало хліборобів району зненацька. Вони підготувалися до проведення комплексу весняно-польових робіт заздалегідь. Було придбано необхідну кількість паливо-мастильних матеріалів, насіннєвого матеріалу, відремонтована техніка на належному рівні. Під урожай 2016 року всіма категоріями господарств посіяно  6,4 тис.га  озимини. На даний час підживлено 85 відсотків посівів озимих культур, а в сільськогосподарських підприємствах озимина підживлена на всю засіяну площу (3,9 тис. га). Внесено в середньому по 65 кг діючої речовини азотних добрив. Аграріями району також розпочато посів ранніх культур.

Станом на 23 березня 2016 року всіма категоріями господарств району посіяно 1,7 тис. га ярих культур, що становить 8 відсотків від прогнозованої площі, в тому числі 1,6 тис. га ранніх зернових культур. Не відстають від полеводів і  садівники нашого району. Проведена  обрізка дерев на  площі 114 га, в тому числі зерняткові на площі 47 га та ягідні на площі 67 га., також проведена обробка дерев проти шкідників та хвороб. З приходом весни аграріям району додаються клопоти з якими вони успішно справляються. За сприятливими погодними умовами плануємо завершити посів ярих культур до 25 квітня поточного року.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибоччині розпочалися весняно-польові роботи.