01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Протруєння насіння – основа високих врожаїв

Протруєння насіння – обов’язковий  технологічний прийом при вирощуванні зернових колосових культур, який відслідковується законодавством.  Оскільки тільки цей захід дозволяє захистити висіяне насіння та рослину від кореневих гнилей та летючої сажки , які підстерігають насіння у ґрунті, або ж  вже присутні в зародку насінини чи на її поверхні. Дані хвороби понижують не тільки врожай але й його якість.

            Насіння протруюють за 1-2 тижні до посіву, або перед посівом. При протруєнні слід домагатися  рівномірного покривання насіння робочим розчином, про що свідчить барвник, що входить до складу протруйника. Зниження норми протруйника на 10 % призводить до зменшення його ефективності на 20 %.

На одну тону насіння необхідно використати 10 літрів робочого розчину. Робочий розчин складається з норми препарату та води, (вода має бути чистою). При протруєнні насіння  просимо Вас використовувати препарати, які  дозволені « Переліком …».  Для населення є слідуючи  протруйники: Росток у нормі 100 мл. препарату розведеного у 0,9 літрові води  на 100 кг. насіння, Раксил Ультра – 20 мл/0,98 л./100кг,  та  Рекорд - 250 мл/0,75 л./100кг.

Насіння протруюють в спеціальних машинах. Перелопачування на брезенті та  використання бетонозмішувача заборонено.

УВАГА! На  ринку  є багато підроблених препаратів, тому необхідно купувати їх в  магазинах де є ліцензія на право торгівлі пестицидами та агрохімікатами, та відповідні сертифікати якості на препарати.  

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Протруєння насіння – основа високих врожаїв.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору