На вебінарі обговорено проведення реформ децентралізації

23 березня о 15:00 в центральній районній бібліотеці відбувся вебінар з Чернівецькою обласною науковою бібліотекою ім. М. Івасюка на актуальну тему «Децентралізація влади: об’єднання територіальних громад» за участю директора Регіонального офісу реформ у Чернівецькій області – Ігоря Бабюка.

Активну участь у розмові вели місцева громада Глибоччини, працівники закладів культури району, а саме ті, які увійшли в Глибоцьку та Волоківську територіальні громади. Учасники вебінару цікавилися питаннями, про обрання старостів в своїх селах, механізму передачі документів на об’єднану територіальну громаду та багато інших питань стосовно культури в Глибоцькому районі.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На вебінарі обговорено проведення реформ децентралізації .