«Як уникнути пожеж в екосистемах?»

22 березня 2016 року Глибоцькі рятувальники в районному центрі зайнятості провели бесіди з непрацюючим населенням району на теми: «Як уникнути пожеж в екосистемах?», «Правила пожежної безпеки на відкритих територіях». Роздали пам'ятки та листівки з інформацією про правила пожежної безпеки при спалюванні сухої рослинності та сміття та перебуваючи на відпочинку в лісі. Нагадали та застеригли, що пожежі на відкритих територіях – одне з найпоширеніших явищ, яке зустрічається із настанням теплої, сонячної погоди. Навесні пік спалювання сухостою припадає, коли починається сезон прибирання прибудинкових територій та святкування першотравневих свят на природі. І так завжди, із року в рік. І вражає те, що причиною зазвичай є необережне поводження з вогнем з боку населення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - «Як уникнути пожеж в екосистемах?».