Георгій Придій взяв участь у відкритті ФАПу села Новий Вовчинець

25 березня відбулось урочисте відкриття фельдшерсько-акушерського пункту в селі Новий Вовчинець. У заході взяли участь голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, депутат Чернівецької обласної ради Микола Салагор, депутат обласної ради Валерій Грижук, працівники медичної установи, НВК та мешканці села.

З вітальним словом до присутніх звернувся Георгій Придій, який зазначив: «В непрості часи ми живемо, є чимало питань і викликів, але розвиток України починається з ось таких, на перший погляд простих, але дуже важливих подій. Ми крок за кроком повинні побудувати нову країну: заради наших дітей, заради майбутнього держави. Впевнений, що спільними зусиллями нам це вдасться».

З нагоди відкриття ФАПу депутати обласної ради вручили медичним працівникам цінні подарунки, а саме Микола Салагор подарував електрокардіограф, а Валерій Грижук – небулайзер.

Георгій Васильович подякував за такі необхідні та щедрі подарунки депутатам обласної ради.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій взяв участь у відкритті ФАПу села Новий Вовчинець.