Шановні працівники Служби безпеки України!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята –  Дня Служби безпеки України!

Нині Україна переживає найскладніший період своєї незалежної історії. І саме на працівників Служби безпеки України покладено обов'язок захисту державного суверенітету, територіальної цілісності, конституційного порядку і законних інтересів України. Незалежно від обставин, головним завданням Служби безпеки є діяльність на користь народу України.

Високо ціную Вашу професійність, мужність та надійність, висловлює впевненість, що Ваші досвід, висока майстерність та самовідданість будуть надійним гарантом дотримання законодавства. Нехай і надалі буде цілеспрямованою і плідною Ваша праця, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог.

З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня Ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок.

З повагою голова Глибоцької  райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем служби безпеки України .