Шановні християни західного обряду!

Прийміть щирі привітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового!

У житті кожної людини Великдень — свято особливо шановане і величне. Отож нехай Світло Воскресіння Христового надає нам  непохитну віру в кращий завтрашній день, сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на нашу долю!

Нехай зі світлою Пасхою Господньою здійсняться усі ваші прагнення та сподівання, а оселі наповняться святковим настроєм, добробутом, родинним затишком та  теплом спілкування.

Сердечно бажаю Вам душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру і добробуту. Нехай у цей Великий День душа повниться відчуттям абсолютного щастя, чистої радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у вашому серці найсвітлішою надією. Кожна Ваша молитва нехай єднає вас з відкритим Великоднім небом і повертається пречистим Господнім благословенням.

Зі святом!

Христос Воскрес!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія християнам західного обряду з Великоднем.