Шановні нотаріуси! 2 вересня українські нотаріуси традиційно відзначають своє професійне свято. Професія нотаріуса – це, перш за все, високий професіоналізм, служіння закону, відповідальність, порядність та чесність. Це свято людей, які своєю кропіткою повсякденною працею стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви й духу закону.
З нагоди професійного свята від щирого серця бажаю аби всі Ваші справи були непідвладні плину часу. Хай мир і злагода, людяність і щире слово супроводжують Вашу діяльність. Міцного Вам здоров’я, нових звершень, людського щастя та благополуччя.
Зі святом!
З повагою в.о. голови Глибоцької РДА Віталій Коломійця

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з Днем нотаріату!.