2 вересня в школах району пройшли святкові лінійки з нагоди Дня знань – свята першого дзвоника. Це свято є спільним для всіх, і водночас дуже особистим для кожного. Без сумніву, особливий цей день є для дітей, які вперше йдуть до школи, та вчорашніх випускників, а нині вже першокурсників, які продовжують свій шлях до знань у вищій школі.

В.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць взяв участь в урочистій лінійці в Глибоцькому ліцеї. Звертаючись до присутніх, Віталій Кирилович, побажав в новому навчальному році учням приємних вражень, яскравих та нових відкриттів, а педагогам старанних і талановитих учнів, терпіння і витримки у такій нелегкій професії — учитель.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць взяв участь в урочистій лінійці в Глибоцькому ліцеї.