Верховною Радою України 10 грудня 2015 року прийнято Закон України №888-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг». Відповідно до Закону, органам місцевого самоврядування надаються повноваження щодо здійснення реєстрації місця проживання/перебування та зняття з реєстрації місця проживання особи на відповідній території, ведення реєстру територіальної громади. Також, змінюються правила і процедури реєстрації/зняття з реєстрації осіб в Україні – форми документів, сплата адміністративного збору та інше.

Тому з 04 квітня 2016 року для здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування, отримання відповідної інформації,  мешканці Глибоцького району повинні звертатись до сільських (селищної) рад.

Глибоцький  РС УДМС в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Міграційна служба інформує: В Україні з квітня змінюються правила реєстрації місця проживання.