З 28 серпня по 03 вересня в.о. голови районної державної адміністрації Віталій Коломієць провів ряд нарад з головами об’єднаних територіальних громад та сільських рад щодо наповнення дохідної частини районного бюджету, зокрема, за рахунок врегулювання земельних відносин на території району, сплати податків з доходів фізичних та юридичних осіб, оренди земельних часток паїв. Під час наради також проаналізовано стан забезпечення наповнення дохідної частини місцевих бюджетів району, організації діяльності щодо виявлення та упередження порушень у сфері оподаткування, повної і своєчасної сплати платежів до бюджетів платниками податків.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Проаналізовано стан забезпечення наповнення дохідної частини місцевих бюджетів району.