Cпалювання сухої трави може призвести до страшних втрат

08 та 09 вересня в Глибоцькому районі виникло 3 пожежі, дві з них це горіння сухої трави на відкритій території. За попередніми висновками фахівців, причиною цієї пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Шановні мешканці Глибоцького району!
Просте спалювання сухої трави може призвести до страшних втрат. 09 вересня, у зв’язку з сильним вітром та сонячною погодою, вогонь миттю розповсюдився на велику територію та господарську будівлю.
Рятувальники приклали багато зусиль, щоб в таку вітряну погоду загасити пожежу. На допомогу гасіння пожежі приїхали МПО с. Опришени, с. Черепківці, с. Станівці та друге відділення ДПРЧ-14. Площа пожежі 200 м2. Задіяно 13 чоловік особового складу.
Закликаємо, не паліть суху траву!!

Руслан Кройтор- начальник Глибоцького РС У ДСНС

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Cпалювання сухої трави може призвести до страшних втрат.