Працівники культури району у вирі вересневих фестивалів

Вересень – місяць обласних та міжнародних фестивалів у Чернівцях, до яких активно долучаються працівники кульутури Глибоччини.

Так, 8 вересня народний аматорський фольклорний колектив "Калинонька" під керівництвом Надії Заболотнюк Черепковецького БНТД став учасником обласного фольклорно-етнографічного свята "Осінь весільна". Черипківчани – знавці народних традицій рідного краю –  презентували широкому загалу глядачів обряд «Приходини до молодого з сорочкою». Родзинкою колективу є залучення до дійства молоді та старшого покоління, що є незаперечним підтвердженням діалогу поколінь та закарбуванні у народній пам`яті кращих традицій та обрядів.   Колектив  нагороджено подякою та ціним подарунком, а також аплодисментами та позитивними відгуками захоплених красою українських традицій глядачів.

6-8 вересня у заходах Х ювілейного Міжнародного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ взяла  участь начальник відділу культури і туризму Олена Рєпіна. Літературна дискусія, спілкування з метрами сучасної української літератури – Сергієм Жаданом, Юрієм Андруховичем, автором ідеї  фестивалю Ігорем Померанцевим тощо – вкотре  мотивувало до активного розвитку митців літературного жанру на місцях.  Як зазначив у вітальному слові 1-й секретар Посольства Австрії в Києві Флоріан Кольфюрст: "Україна - наперекір усім викликам, належить до найбільш динамічно культурних країн Європи". Вдалося поспілкуватися із директором Українського культурного фонду ЮЛІЄЮ ФЕДІВ, обговорити можливості запуску нового літературного проекту на теренах району.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Працівники культури району у вирі вересневих фестивалів.