Нагородження волейбольної і футзальної ліг Глибоцького району 2015/16

У п’ятницю, 25 березня, відбулось спортивно-мистецьке свято, приурочене нагородженню героїв переможців та призерів волейбольної та футзальної ліг, які були започатковані на Глибоччині 2 роки тому.

Серед почесних гостей церемонії були голова Глибоцької районної державної адміністрації Придій Георгій Васильович, голова райради Панчук Петро Володимирович, головний спеціаліст відділення комітету фізичного виховання і спорту МОНУ Малишев Володимир Володимирович, начальник управління освіти РДА Барарюк Василь Іванович, голова профспілки працівників освіти району Лазурко Світлана Іванівна, директор обласного центру «Спорт для всіх» Мазурашу Георгій Георгійович (вихованець Глибоцької ДЮСШ).

У ІІ дитячо-юнацьких волейбольній та футзальній лігах Глибоцького району, які проводяться з ініціативи районної ДЮСШ (Прокоп Стрельчук, Микола Лях), за підтримки управління освіти РДА, протягом 3 місяців у семи кращих спортзалах середніх шкіл змагались 16 команд (понад 240 учнів). Було зіграно 24 матчі з волейболу і 29 з футзалу.

Переможцями у підсумку стали: волейбол – Купський НВК, футзал – Кам’янська ЗОШ.

Крім переможців та призерів, окремо були відзначені:

Кращий арбітр волейбольної ліги – тренер-викл%D

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Нагородження волейбольної і футзальної ліг Глибоцького району 2015/16.