Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери,
ветерани галузі, спортсмени, шанувальники
і уболівальники спорту!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!
Це свято відзначається щорічно у другу суботу вересня і об'єднує під своїми знаменами людей різних вікових груп, професій і інтересів, які своєю діяльністю популяризують здоровий спосіб життя та формують здорову націю.
Висловлюю всім вам щиру вдячність за наполегливість та відданість обраній справі.
Бажаю всім міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, непохитного терпіння, спортивного довголіття, успішного подолання всіх перешкод на шляху отримання високих спортивних здобутків, миру і злагоди, щастя та задоволення від своєї благородної справи.
Нехай фізична культура і спорт стануть вашими союзниками на все життя, принесуть вам радість і енергію, а також відчуття вічної молодості.
В здоровому тілі здоровий дух, а спорт - це мистецтво бути здоровим, мистецтво, без якого не може бути сильних людей.
З повагою в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з Днем фізичної культури і спорту .