Шановні працівники лісового господарства!

День працівників лісу — це свято людей, які примножують всі багатства лісу. Представники цієї професії повинні володіти мудрістю і гуманізмом. Мета їх роботи — забезпечити раціональне використання лісу для потреб людини і зберегти це багатство для наступних поколінь.
Безумовно, нинішнє професійне свято об’єднує людей працьовитих та відповідальних, безмежно відданих своїй справі
Шановні працівники та ветерани лісового господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу. Велике спасибі Вам за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаю усім Вам міцного здоров’я, злагоди та затишку у родинах, щоб добробут та щастя наповнювали Ваші домівки, а у серцях завжди квітувала радість! Нехай кожна Ваша справа буде успішною, кожен наступний день життя плідним, і кожна найпотаємніша мрія – здійсненною!

З повагою в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання в.о. Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломійця з Днем працівника лісу.