Культурний міст вкотре простягнувся зі від Сходу до Заходу

Справжнім святом єдності між Сходом і Заходом став концерт молоді Глибоччини та Новопсковщини, подарувавши і учасникам, і глядачам неймовірний сплеск позитивних емоцій, утвердження патріотичного духу і віри у кращу долю України.
У рамках культурного проекту "Схід і Захід - разом", Всеукраїнського фестивалю "Червона рута" 20 вересня Глибоччина мала честь приймати молодіжний фольклорний колектив "Оксамит", який є переможцем "Червоної рути" 2017, 2019 років.
Як зазначив у своєму вітальному слові народний артист України, VIP-гість заходу, заступник голови Чернівецького обласного об`єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка, Іван Дерда: "Іскрометна буковинська народна хореографія у виконанні народного аматорського ансамблю танцю "Ізвораш", зразкових аматорстких ансамблів танцю "Джерельце та "Суцвіття Глибоччини" Районного будинку творчосі та дозвілля та широка, як східні степи, українська народна пісня у виконанні "Оксамиту" із Новопсковщини Луганської області зачарували своєю професійністю, тематичною довершеністю, величчю української народної культури".
Гості подарували глядачам як українські народні піні з Луганщини, Полтавщини, Лемківщини так і сучасні українські композиції, серед яких і авторські твори. На завершення і виконавці і глядачі виконали разом невмирущу "Червону руту" Володимира Івасюка.
Подяку за участь у проекті "Схід і Захід разом" вручив голова Глибоцької райнної ради Петро Панчук керівникам колективу - Шморгун Наталії Леонідівні та Гаєвій Валерії Василівні. Відділ культури і туризму подарував гостям живі квіти червоної рути від товариства "Флоріум" та виплетені з бісеру від майстрині Євдокії Візнюк, гурток "Hand made" РКБТД заквітчав гостей емблемами «червона рута».

Захід відбувся за ініціативи відділу культури Глибоцької РДА, спільно із Районним будинком творчості та дозвілля, Глибоцькою районною централізованою бібліотечною системою, за сприяння голови Глибоцької ОТГ Григорія Ванзуряка, Чернівецького обласного об`єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" та народних аматорсьтких колективів Глибоччини. Організатори вдячні за об`єднані зусилля Ользі Козловій - начальнику відділу культури Новопсковської РДА.

Олена Рєпіна.
Фото: Лариса Дущак

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Культурний міст вкотре простягнувся зі від Сходу до Заходу.