Як записатися в чергу для отримання паспортних послуг

Сервіс «Електронна черга» (https://dmsu.gov.ua/services/online.html), що на сайті ДМС України, дозволяє здійснити попереднє бронювання місця в черзі для отримання адміністративних послуг з оформлення паспортних документів:
- паспорт громадянина України у вигляді ID-картки (оформлення вперше виключно за місцем реєстрації);
- паспорт громадянина України для виїзду за кордон (незалежно від реєстрації місця проживання.
Онлайн-запис в електронну чергу здійснюється на два тижні наперед. Сервіс перевантажується щодобово опівночі, тож з 00.00 годин відкривається доступ для запису на наступні 14 календарних днів.
Для онлайн-бронювання через сайт ДМС виділяється третина місць, решта передбачена для запису через термінали самообслуговування, розташовані в кожному підрозділі УДМС у Чернівецькій області. В них можна отримати талон на 35 днів наперед або – у поточну чергу для отримання послуги безпосередньо в день звернення.
Сервіс «Електронна черга» функціонує централізовано в автоматизованому режимі й працівники Управління ДМС у Чернівецькій області не мають жодних технічних можливостей впливати на його роботу.

Системою передбачено обмеження кількості записів з одного телефонного номера (не більше чотирьох впродовж 30 календарних днів).
Скористайтеся перевагами онлайн-запису в електронну чергу, що не потребує жодного посередництва та дозволяє економити власний час.

Управління ДМС у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Як записатися в чергу для отримання паспортних послуг .