01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Вплив агротехнічних прийомів на якість насіння

Коли говоримо про якість насіння,то маємо на увазі не тільки його посівні якості, але, перш за все, врожайні, тобто властивість давати визначений врожай з одиниці площі. На перший погляд може здатися, що ця тема є чисто агротехнічною, далекою від насінництва. Але якщо йдеться про врожайні якості насіння, то очевидно, що це стосується в першу чергу насінництва. Якість насіння відіграє велику роль в зростанні врожайності. Не можна, наприклад, із збільшенням норми висіву повністю компенсувати низьку схожість насіння. Якщо в партії є 5% зовсім не схожого насіння, то значно більша кількість насіння зачеплена процесами псування і має різко знижену життєздатність. Це насіння хоча і дає схожість в лабораторії, але в полі воно зовсім не проросте або дасть слабкі, малопродуктивні рослини. Якість насіння визначає не тільки висока схожість, але й велика чистота, відсутність хвороб і шкідливих бур’янів. Адже багато шкідливих і злісних бур’янів розмножується на наших полях тому, що їх насіння знаходиться в посівному матеріалі сільськогосподарських культур. Насіння має понижену схожість і через механічні пошкодження при збиранні врожаю і подальшій його обробці. Основною причиною низьких посівних якостей насіння є організаційні недоробки, а саме: - невчасно збирають насінні посіви; -не вживають заходів щодо негайного, слідом за збиранням, просушування, очистки і сортування насіння; - явно непридатне насіння не обмінюють на хороше відразу ж в процесі збирання або після нього; - вологе насіння не просушують на зерносушарках. Необоротне зниження схожості насіннєвого зерна, яке зберігається у вологому стані, зумовлене не дією низьких температур, не термічним фактором самозігрівання, а повільно протікаючим процесом розвитку мікрофлори, в основному – плісеней, які знищують зародок.

Під час збирання, навіть у фазі повної стиглості насіння, до бункера потрапляють зелені частини рослин або бур’янів з вологістю 50-80%.
Ця маса зволожує насіння протягом першої ж доби, що може призвести до часткового зігрівання і погіршення якості насіння, тому необхідно, аби зерно, що надійшло на тік, було одразу очищене від домішок. Сухе зерно вологістю до 13,5% є найбільше стійким. Енергія його дихання мінімальна, мікроорганізми на його поверхні не розвиваються. Практично доведено, що в результаті осушування вологого насіння підвищується його схожість за рахунок окремих фізіологічно незрілих зернин, які при осушуванні (виділенні вільної вологи) проходять прискорений процес дозрівання та відбувається часткове знезараження їх від мікроорганізмів. При посіві таким насінням отримують більш ранні, густі і дуже дружні сходи, а в результаті – більш високі врожаї, ніж коли сіють несушене насіння, при їх рівній лабораторній схожості. Зростання стійкості насіння при зберіганні складається з трьох основних ланок – очищення, осушення та активного вентилювання. Одним із важливих заходів із збільшенням валового збору всіх сільськогосподарських культур є вирощування сортового і гібридного насіння високої якості. Наукові дані та практика свідчать, що насіння І репродукції дає врожай на 2-4 ц/га вище, ніж насіння ІІ репродукції.

Головний спеціаліст ГУ Держпродспоживслужби
в Чернівецькій області С.М. Воронін

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Вплив агротехнічних прийомів на якість насіння.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору