30 ВЕРЕСНЯ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ЗБІР ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ НА КОНКУРС З ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт
«Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»
збирає роботи представників регіональних ЗМІ
(он-лайн, друкованих, радіо, ТБ).

Конкурс проводиться Мінрегіоном – детальна інформація ТУТ.

Один учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з 4-х номінацій, тобто загалом не більш 4-х заявок (он-лайн, друкована, радіо, ТБ робота), оформивши їх окремими конкурсними заявками - ФОРМА ЗАЯВКИ ТУТ: http://bit.ly/ApplicationForm-2019

У КОЖНІЙ З ЧОТИРЬОХ НОМІНАЦІЙ (он-лайн, друковані, радіо, ТБ роботи) передбачені ТРИ ПРЕМІЇ:
• І премія – 20000 грн,
• ІІ премія – 15000 грн,
• ІІІ премія – 10000 грн.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт:
• Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.
• Добровільне об’єднання територіальних громад.
• Співробітництво територіальних громад.
• Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку; заходи та рішення ОМС, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.
• Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад; розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад.
• Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні, в тому числі з питань соціально-економічного розвитку територій, мультикультурного розвитку, залучення молоді, національних меншин. вразливих груп населення, переселенців, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Партнери Конкурсу – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна» та Координатор проектів ОБСЄ в Україні

Довідкову інформацію з питань Конкурсу можна отримати за тел.: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70, або надіславши запит на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Copyright 2015 Глибоцька РДА - 30 ВЕРЕСНЯ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ЗБІР ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ НА КОНКУРС З ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ.