Повідомляємо, що з 1 жовтня 2019 року буде змінено реквізити рахунків для перерахунку коштів за надання послуг з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Нагадуємо, що відповідний сервіс Державної міграційної служби, який працює з 2016 року, з допомогою простих та зрозумілих покрокових підказок допомагає користувачам сформувати персоналізовану квитанцію для оплати обраної послуги у конкретному підрозділі Міграційної служби.
Зазначимо, що після реєстрації на отримання адміністративних послуг з допомогою сервісу «Електронна черга» доступна можливість оплатити послуги онлайн, при цьому оплата за оформлення біометричних документів автоматично відбуватиметься за оновленими реквізитами.

Прес-служба ДМС України

Copyright 2015 Глибоцька РДА - З 1 жовтня 2019 року буде змінено платіжні реквізити для оплати оформлення біометричних документів.