Відбулись урочистості до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.
1 жовтня – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури та взаємозв’язку поколінь.
З цієї нагоди Глибоцьким територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), за сприянням волонтерів смт Глибока, організувано благодійний обід у ресторані «Наталі».
Зі святом заступник присутніх привітали – заступник голови райдержадміністрації Ілля Лопуляк, голова Глибоцької об’єднаної територіальної громади Григорій Ванзуряк, голови районної та селищної ветеранських організацій Сільвіян Бойко і Георгій Зозуляк, директор Глибоцького терцентру Євдокія Максим’юк, керівники установ та організацій району.
«Ви заслуговуєте на це свято, – звернувся до присутніх заступник голови РДА Ілля
Лопуляк воїм досвідом, багаторічною працею, трудовими досягненнями. І найбільша нагорода для нас усіх, коли ми вас будемо тут бачити якомога частіше при доброму здоров’ї».
Перед початком благодійного обіду ветерани мали змогу зміряти артеріальний тиск та отримати діоптричні окуляри надані одним із німецьких благодійників. А додали настрою присутнім пісні та музика у виконанні аматорів сцени.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулись урочистості до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.