Відбулась нарада з перевізниками автобусних маршрутів

04 жовтня, відбулась робоча нарада під керівництвом в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталія Коломійця та за участю начальника управління агропромислового комплексу та економічного розвитку РДА Доріна Тарици, заступника начальника управління, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі управління АПК та економічного розвитку РДА Ольги Зеленко, старости села Михайлівка Валентина Москалюка та перевізників району.
В ході наради розглянуто скаргу щодо дотримання розкладу руху автобусів на маршрутах Чернівці-Карапчів-Йорданешти та Багринівка-Біла Криниця-Чернівці, а також врегулювання розкладу руху автобусних маршрутів та перевезення пасажирів через село Михайлівка.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась нарада з перевізниками автобусних маршрутів.