Шановні працівники та ветерани освітянської галузі прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня працівників освіти!
Ми живемо у час стрімких змін: невпинно здійснюється модернізація освіти, впроваджуються нові освітні технології. Але при цьому завжди залишається незмінною велика роль Вчителя, наставника та керівника. Професіоналізм, творчість, чуйне ставлення до дітей завжди будуть відрізняти Вас — представників славної професії! Ви присвятили своє життя благородній справі — навчанню та вихованню підростаючого покоління. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
…Учитель, вихователь, викладач… як багато важить у житті першокласника лагідна рука учителя на дитячій голівці, вчасно перехоплений тривожний погляд підлітка, щира й відверта розмова із старшокласником, надійний потиск руки студентові, мудрість і виваженість керівника-освітянина. А все це разом – Ваша повсякденна праця, праця розуму, душі і серця – творити сьогодення, черпати наснагу в історичних коренях народу та дбати про майбутнє України.
Сьогодні бути педагогом відповідально й складно! Історія щораз переконує, що успіху досягає те суспільство, у якому питання якісної освіти мають пріоритет і державну підтримку, а в основі якості стоїть постать учителя, яка здатна змінити майбутнє учнів, розкрити їх потенціал дорогою до успіху.
Низький Вам уклін, шановні освітяни, за терпіння та вірність покликанню!
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

З повагою в.о. голови Глибоцької РДА Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з Днем працівника освіти .