01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Привітання в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з Днем юриста

Шановні юристи!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
Саме від вашої щоденної діяльності значною мірою залежить укріплення правового фундаменту України як європейської держави, запровадження реформ, удосконалення законодавства, підвищення правової культури суспільства.
Забезпечення правових гарантій в дійсності вимагає чимало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми - розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості. Немає такої сфери суспільного життя, де можуть обійтися без допомоги правника. І держава, і підприємець, і громадянин потребують фахової консультації, а часом і захисту своїх прав та інтересів, відновлення справедливості.
У цей святковий день висловлюю вам щиру подяку за відданість обраній професії, відповідальність, справедливість і цілеспрямованість. Бажаю вам наснаги, витримки і зважених рішень, а вашим родинам – миру та благополуччя.

З повагою в.о. голови Глибоцької РДА Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з Днем юриста.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору