Олександр Пуршага провів виїзний прийом громадян

Особистий прийом громадян - одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг.

Сьогодні, 30 жовтня, в Глибоцькій районній державній адміністрації, особистий виїзний прийом громадян провів в.о. директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства облдержадміністрації Олександр Іванович Пуршага.

За результатами особистого прийому, в.о. директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства облдержадміністрації  дані доручення щодо вивчення ситуації та сприяння вирішенню проблем заявників.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Олександр Пуршага провів виїзний прийом громадян.